English (US) | Polski

Gmina Nowy Targ na targach SNOW-EXPO w Warszawie

Targi Snow Expo to jedno z największych, wydarzeń o tematyce sportowo-turystyczno-zimowej, które gromadzi tłumy miłośników białego szaleństwa. W dniach 4 – 5 listopada 2017 roku na PGE Narodowym przedstawiciele Gminy Nowy Targ wraz z Wójtem Gminy Panem Janem Smarduchem uczestniczyli w targach.

Mieszkańcy stolicy i nie tylko… pierwszy raz w historii Warszawy mieli okazję przekonać się, że nie trzeba czekać na śnieg do zimy ! Zespół Supersnow firmy, która produkuje śnieg w dodatnich temperaturach wraz z ratrakiem będącym własnością Gminy Nowy Targ, przygotowywali tor biegówkowy. Śnieg w centrum Warszawy zrobił furorę! Na PGE Narodowy przybył Prezes Apoloniusz Tajner. Najlepsi biegacze narciarskiej polskiej kadry narodowej na czele z Maćkiem Staręgą i Janem Antolcem udzielali wszystkim chętnym bezpłatnych lekcji z jazdy na nartach biegowych.

Gmina Nowy Targ wraz z firmą Tatra Holding zapraszała na najpiękniejszy w Europie naturalny szlak narciarstwa biegowego z Obidowej na Turbacz oraz na zawody TURBACZ XC, które odbędą się w marcu 2018.

Language preference

English (US) | Polski

Album info

Popular tags

Random image

Language preference

English (US) | Polski