English (US) | Polski

BIEG PO ZDROWY ODDECH DOLINĄ LEPIETNICY II – OBODOWA LIFE OPEN DAY

W dniu 5 maja 2018r. na terenie Gminy Nowy Targ w miejscowości Obidowa grupa fascynatów ruchu na świeżym powietrzu wzięło udział w wydarzeniu sportowo–rekreacyjno-rozrywkowym pt.: „BIEG PO ZDROWY ODDECH DOLINĄ LEPIETNICY II - OBIDOWA LIFE OPEN DAY"
LIFE OPEN DAY jest to coroczne wydarzenie organizowane w celu promocji biegów w zdrowej atmosferze, które Gmina Nowy Targ organizuje w przepięknym zakątku u podnóża Gorc Doliną Lepietnicy szklakiem biegowym "Śladami Olimpijczyków" w miejscowości Obidowa.
W zawodach sportowych wzięło udział ponad 100 sportowców – zawodowców jaki amatorów! Największą radość z rywalizacji na trasie mieli najmłodsi zawodnicy, którzy mocno walczyli o miejsca na podium. Bardzo liczna grupa gości przyjezdnych pokazuje nam, że Gmina Nowy Targ i miejscowość Obidowa stają się terenami znanymi i atrakcyjnymi nie tylko zimą.
W wydarzeniu nie zabrakło także tegorocznych paraolimpijczycy którzy reprezentowali Polskę na XII Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich w PyeongChang.
Atmosfera tworzona przez zawodników i kibiców oraz organizacja zawodów powoduje, iż zawodnicy kolejny raz chętnie zawitają w tę okolicę co niezmiernie nas cieszy i zachęca do organizacji kolejnych z cyklu zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.
Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu “Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” LIFE IP MALOPOLSKA / LIFE14 IPE PL 021 dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne wydarzenia w niedługim czasie .

Language preference

English (US) | Polski

Album info

Popular tags

Random image

Language preference

English (US) | Polski