English (US) | Polski

BIEG PO ZDROWY ODDECH DOLINĄ III - OBIDOWA – LIFE OPEN DAY

W sobotnie przedpołudnie 04.05.2019r. na terenie Gminy Nowy Targ w miejscowości Obidowa grupa fascynatów ruchu na świeżym powietrzu wzięło udział w wydarzeniu sportowo–rekreacyjno-rozrywkowym pt.: „BIEG PO ZDROWY ODDECH DOLINĄ III - OBIDOWA – LIFE OPEN DAY”.

LIFE OPEN DAY 2019 jest to wydarzenie cykliczne organizowane w ramach programu LIFE, które Gmina Nowy Targ organizuje w przepięknym zakątku u podnóża Gorc - Doliną Lepietnicy szklakiem biegowym "Śladami Olimpijczyków" w miejscowości Obidowa.

Wydarzenie to zrealizowano w ramach projektu “Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” LIFE IP MALOPOLSKA / LIFE14 IPE PL 021 dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej.

W zawodach sportowych wzięło udział ponad 100 sportowców – zawodowców jaki amatorów!

Wśród uczestników biorących udział w biegach mogliśmy spotkać amatorów jak i zawodowych sportowców . Jednak największą radość z rywalizacji na trasie mieli najmłodsi zawodnicy, którzy biorąc przykład z najlepszych zawodników mocno walczyli o miejsca na podium. Bardzo liczna grupa gości przyjezdnych pokazuje nam, że Gmina Nowy Targ i miejscowość Obidowa stają się terenami znanymi i atrakcyjnymi nie tylko zimą.

Atmosfera tworzona przez zawodników i kibiców oraz organizacja zawodów w 2018 i 2017 roku spowodowała, iż zawodnicy kolejny raz chętnie przyjechali w tę okolicę co niezmiernie nas cieszy i zachęca do organizacji kolejnych z cyklu zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.

Bardzo dziękujemy za wsparcie Wójtowi Gminy Nowy Targ, Firmie ZOMA-PROMO, OSP Obidowa za pomoc, oraz gospodarzom.

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia w niedługim czasie.

Poniżej zwycięzcy poszczególnych konkurencji-gratulujemy !!!!

4km kobiet 17+

1.


Iwona Kubica

2.


Elżbieta Krzymińska

3.


Iweta Faron


4 km mężczyzn 17+

1.


Andrzej Nowak

2.


Bartosz Krzymiński

3.


Daniel Stachoń


8km kobiety 17+

1.


Urszula Przygoda

2.


Agata Czaja

3.


Ewa Kamykowska


8km mężczyźni 17+

1.


Witold Skupień

2.


Patryk Myjak

3.


Kamil Gałdyn


200 m dziewczynki rocznik 2013 i młodsze

1.


Emilia Miśkowiec

2.


Barbara Kulesza

3.


Liliana Kulesza


200 m chłopcy rocznik 2013 i młodsi

1.


Alan Stachoń

2.


Bartosz Szwaja

3.


Karol Chorążak


500 m dziewczynki rocznik 2010 - 2012

1.


Anna Ostapczuk

2.


Zofia Łukasik

3.


Hanna Kulesza


500 m chłopcy rocznik 2010 - 2012

1.


Piotr Matuszek

2.


Łukasz Kulesza

3.


Tytus Krzymiński


1200 m dziewczynki rocznik 2007 - 2009

1.


Anna Szwaja

2.


Jadwiga Bednarz

3.


Anita Parzygnat


1200 m chłopcy rocznik 2007 – 2009

1.


Bartosz Firek

2.


Jan Hajnos

3.


Kuba Hajnos


2000 m dziewczynki rocznik 2003 – 2006

1.


Nikola Komorowska

2.


Agnieszka Sternal

3.



2000 m chłopcy rocznik 2003 – 2006

1.


Piotr Szal

2.


Karol Stachoń

3.


Wojciech Darczuk


3 km NORD WALKING

1.


Krystyna Parniewicz

Language preference

English (US) | Polski

Album info

Popular tags

Random image

Language preference

English (US) | Polski