English (US) | Polski

Ferie 2019 w GOK Łopuszna już za nami

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej wzorem lat ubiegłych przygotował na czas tegorocznych ferii zimowych różnorodne zajęcia dla dzieci.
Uczestnicy zajęć skorzystali z tradycyjnych propozycji jakie każdego roku są organizowane w GOK-u czyli warsztatów plastycznych, zajęć kulinarnych, zabaw i konkursów ruchowych oraz z wykorzystaniem konsoli interaktywnej, zajęć sztuki walki Jiu-Jutsu, a także zajęć z sensoplastyki.
Oprócz tych organizowanych każdego roku zajęć dzieci skorzystały także z innych propozycji przygotowanych przez GOK. Zaproszona Nowosądecka Agencja ART CINEMA przygotowała kilka spotkań z dziećmi były to warsztaty kukiełkowe, podczas których uczestnicy wykonywali piękne lalki, obejrzeli teatrzyk kukiełkowy pt. „Pinokio” oraz wzięli udział w kostiumowym balu karnawałowym z nagrodami. Podczas balu dzieci mogły pomalować sobie twarz, zjeść pyszną watę cukrową oraz bawić się w różne gry i zabawy z animatorem.
Dla lubiących tworzenie, układanie i programowanie zorganizowano dzień z klockami lego, które przeprowadziła przedstawicielka firmy Amerys Amelia. Podczas tych zajęć dzieci mogły układać różne rzeczy zaczynając od prostych form poprzez układy mechaniczne, a kończąc na robotach edukacyjnych. Była to bardzo ciekawa i interesująca forma spędzenia wolnego czasu.
Po tegorocznych feriach pozostały już tylko wspomnienia, a na następne trzeba zaczekać do przyszłej zimy.

Language preference

English (US) | Polski

Album info

Popular tags

Random image

Language preference

English (US) | Polski