English (US) | Polski

Mistrzostwa szkół podstawowych Gminy Nowy Targ w mini piłce nożnej Ludźmierz 11.05.2016 r.

Na obiektach LKS Wiatr Ludźmierz odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Mini Piłce Nożnej. W turnieju wystartowało 148 uczniów z 15 szkół Gminy Nowy Targ, którzy zostali rozlosowani do trzech grup eliminacyjnych, zwycięscy grup awansowali do fazy finałowej, gdzie rozegrali mecze "każdy z każdym". Turniej wygrali faworyci zawodów SP Ostrowsko, drugie miejsce wywalczyli uczniowie z Lasku, tuż za podium uplasowali się zawodnicy z Waksmundu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Kowalczyk z Ostrowska.
Klasyfikacja końcowa:
1 m-ce SP Ostrowsko w składzie: Artur Skałuba, Kamil Kamiński, Adrian Kamiński, Kornel Domalik, Kamil Mrożek, Ksawery Kamiński, Damian Mrożek, Paweł Kowalczyk, Rafał Kowalczyk, Krzysztof Leśnicki, Maksymilian Domalik, opiekunowie: Adam Witek, Damian Ludzia.
2 m-ce SP Lasek w składzie: Karol Duda, Dawid Jaróg, Jan Nykaza, Piotr Nykaza, Daniel Witkowski, Andrzej Witkowski, Patryk Kowalczyk, Mateusz Krupa, Konrad Pańszczyk, Kacper Truty, Piotr Krupa, Klemens Kwak, Kacper Duda, Wojciech Antolak, Robert Plewa, opiekun: Alicja Chamuczyńska.
3 m-ce SP Waksmund w składzie: Szymon Kolasa, Przemysław Kamiński, Filip Parzątka, Dawid Kuchta, Filip Sabura, Jakub Ścisłowicz, Kacper Szymsaj, Krystian Guziak, Kamil Waksmundzki, Maciej Szymura, opiekun: Zbigniew Orliński.